Registrace  |   Přihlášení
     ...ubytuj se, bav se a splň si sen...

penzion Žilina

Středočeský
Penziony, apartmány

Adresa: Družecká 153, 27301 Žilina
Kapacita:
Kód objektu: 99
Cena od: 0 Kč
+420 774 454 415
penzion@vedox.cz
www.penzion-zilina.cz


Popis

Moderní penzion s parkovištěm a restaurací nabízí ubytování v 6 pokojích s vlastním soc.zařízením a WIFI. Dále nabízí posezení v nekuřácké restauraci, formance nebo terase s letní zahrádkou. Na sále s kapacitou 120 osob je možné pořádat svatby, rauty, školení a různé společenské akce.Vedle penzionu se nachází dětské a sportovní hřiště. Srdečně Vás zveme k aktivnímu odpočinku v krásném okolí křivoklátských lesů a k  načerpání nových sil v Restaurant-penzionu Žilina s bohatým výběrem pití a jídel české i evropské kuchyně.

Hledáte levné ubytování?

Penzion Žilina Vám ho nabídne. Najdete nás 8km od okresního města Kladna, přímo na cyklistické stezce, vedoucí do chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.Zde se dají podnikat výlety do krásné přírody nebo se podívat na středověký hrad Křivoklát.Dále v blízkém okolí penzionu cca 7km leží obec Lány se zámkem a velkou oborou,letní sídlo několika našich prezidentů.Východně od penzionu cca 25km dojedete zhruba po třiceti minutách na mezinárodní letiště Václava Havla v Praze Ruzyni a dále pak do centra města.

 

Nabízíme ubytování v šesti pokojích. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC.

Všechny pokoje jsou vybaveny wifi připojením na internet.

 

Zážitky v okolí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace