Registrace  |   Přihlášení
     ...ubytuj se, bav se a splň si sen...

Chata Rychtářka

Liberecký
Chaty, chalupy

Adresa: Janov nad Nisou 101, 46811
Kapacita:
Kód objektu: 104
Cena od: 0 Kč
+420 777 590 180
info@chata-rychtarka.cz
www.chata-rychtarka.cz
www.facebook.com/rychtarka.chata

Popis

Chata Rychtářka v Jizerských Horách

Chata Rychtářka je jednou z největších roubených chalup v Jizerských horách postavená kolem roku 1750, leží v centru obce Janov nad Nisou, kde se nacházejí vyhlášená lyžařská střediska Bedřichov a Severák Hrabětice. Díky svému položení ve vyšší části Jizerských hor ve výšce 650 m nad mořem, nabízí vhodné podmínky nejen pro zimní sporty, ale také širokou škálu možností letní turistiky. Chata Rychtářka je nově zrekonstruovaná a nabízí kompletní pobytové zázemí lyžařům, cyklistům, motocyklistům, rodinám s dětmi, školním zájezdům a firmám k pořádání školení. Naleznete zde domácí pohodu a klid rodinného penzionu.

Ubytování a služby

Ubytování v soukromí tvoří tří až pěti lůžkové pokoje v podkroví Chaty Rychtářky s vlastním sociálním zařízením a wifi připojením zdarma. Součástí Rychtářky je velká společenská místnost s data projektorem, wifi připojením, DVD karaoke a TV. K odpočinku je možné využít zahradní prostory a terasu pro občerstvení, zahradní posezení, grilování a k pořádání soukromých akcí. Pro děti trampolína a pískoviště. Samozřejmostí je úschova lyží, kol a vozidel na pozemku Rychtářky.

Možnosti rekreace

Chata Rychtářka je svojí polohou uprostřed Jizerských Hor ideálním místem pro podnikání turistických nebo cyklistických výprav, výletů do okolí či návštěv různých lyžařských středisek. V okolí naleznete běžecké nebo cyklistické tratě Jizerské magistrály, Tanvaldský Špičák, Ještěd, přehradu Josefův Důl nebo si můžete vyzkoušet bobovou dráhu v Janově, která má nejvyšší převýšení v ČR. Můžete navštívit Český ráj u Turnova nebo zoologickou zahradu, vyhlášený aqupark Babylon v nedalekém Liberci a mnoho dalších možností pro Vaši rekreaci, které tento malebný kraj nabízí celoročně.

Zážitky v okolí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace